میز ویبره بتن

تعریف دستگاه میز ویبره :
دستگاه میز ویبره جهت تولید لرزش و یا همگن کردن مواد داخل قالب ها و از بین بردن فاصله میانی مواد از هم و یا عمل فشرده سازی در صنایع مختلف می باشد که در مقادیر متفاوت و همچنین پیکر بندی با توجه به نوع سفارش ساخته می شود .

انواع میز ویبره :
این دستگاه در دو حالت مغناطیسی و الکترومکانیکی ساخته می شود . انتخاب مدل و نوع دستگاه میز ویبره به نوع کاربرد و ویژگی ها و واکنش مواد بستگی دارد .

کاربرد میز ویبره در صنعت :
میزهای ویبره در صنایع آزمایشگاهی مکانیک خاک ، صنایع آزمایشگاهی مخابراتی ، موارد صنعتی و … کاربرد وسیعی دارد . در موارد صنعتی معمولا نیازی به نمایش و مقادیر فرکانس و کورس قابل تنظیم نمی باشد . ولی کاربرد میز ویبره در صنایع آزمایشگاهی معمولا طبق شرایط خاص و همچنین عملکرد آن با توجه به استانداردهای ملزوم نیاز به تعیین مقدار کورس لرزش و حتی تعیین فرکانس لرزش می باشد .

منظور از فرکانس ویبره در دستگاه میز ویبره یعنی مقدار رفت و برگشت در هر ثانیه می باشد . در میز ویبره های مغناطیسی معمولا ما می توانیم فرکانس را از صفر تا ۱۰۰ هرتز تعیین کنیم . ولی در سیستم الکترومکانیکی که از موتور های ویبره در آن ها استفاده شده است معمولا تا ۶۰ هرتز می توان کارکرد . موتور ویبره ها موجود در بازار معمولا ۳ فاز و با سرعت ۳۰۰۰ دور بر دقیقه کار می کند .

در مواردی تعیین مقادیر فرکانس و کورس اهمیت بیشتری دارند ما پیشنهاد می کنیم میزویبره مغناطیسی تهیه کنید . هر چند توان موتورهای الکترومکانیکی به مراتب بیشتر می باشد .

این شرکت با تجربه بالا در ساخت انواع میز ویبره آزمایشگاهی و صنعتی امکان ساخت این تجهیزات را با بالاترین تکنولوژی روز دارا می باشد .

مهمترین کاربرد میز ویبره در صنایع
· عمل تراکم و فشرده سازی Compaction

· سریع و اقتصادی پر کردن و تخلیه ظروف با کالاهای فله

· هواگیری مصالح یا مواد ترکیبی

· مرتب سازی و توزیع مواد یا سرند آن ها

سایر مشخصات :

موتور ویبره با قدرت نیم ۰٫۵ اسب و سرعت ۳۰۰۰ RPM
پوشش رنگ الکترو استاتیک
پایه های محکم جهت بسه شدن به زمین

فروش و قیمت جک بتن شکن 200 تن
فروش و قیمت جک بتن شکن 200 تن
ثبت سفارش محصولات

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.