میز ویبره بتن

ميز ويبره بتن

تعریف دستگاه میز ویبره :
دستگاه میز ویبره جهت تولید لرزش و یا همگن کردن مواد داخل قالب ها و از بین بردن فاصله میانی مواد از هم و یا عمل فشرده سازی در صنایع مختلف می باشد که در مقادیر متفاوت و همچنین پیکر بندی با توجه به نوع سفارش ساخته می شود .

انواع میز ویبره :
این دستگاه در دو حالت مغناطیسی و الکترومکانیکی ساخته می شود . انتخاب مدل و نوع دستگاه میز ویبره به نوع کاربرد و ویژگی ها و واکنش مواد بستگی دارد .

کاربرد میز ویبره در صنعت :
میزهای ویبره در صنایع آزمایشگاهی مکانیک خاک ، صنایع آزمایشگاهی مخابراتی ، موارد صنعتی و … کاربرد وسیعی دارد . در موارد صنعتی معمولا نیازی به نمایش و مقادیر فرکانس و کورس قابل تنظیم نمی باشد . ولی کاربرد میز ویبره در صنایع آزمایشگاهی معمولا طبق شرایط خاص و همچنین عملکرد آن با توجه به استانداردهای ملزوم نیاز به تعیین مقدار کورس لرزش و حتی تعیین فرکانس لرزش می باشد .

منظور از فرکانس ویبره در دستگاه میز ویبره یعنی مقدار رفت و برگشت در هر ثانیه می باشد . در میز ویبره های مغناطیسی معمولا ما می توانیم فرکانس را از صفر تا ۱۰۰ هرتز تعیین کنیم . ولی در سیستم الکترومکانیکی که از موتور های ویبره در آن ها استفاده شده است معمولا تا ۶۰ هرتز می توان کارکرد . موتور ویبره ها موجود در بازار معمولا ۳ فاز و با سرعت ۳۰۰۰ دور بر دقیقه کار می کند .

در مواردی تعیین مقادیر فرکانس و کورس اهمیت بیشتری دارند ما پیشنهاد می کنیم میزویبره مغناطیسی تهیه کنید . هر چند توان موتورهای الکترومکانیکی به مراتب بیشتر می باشد .

این شرکت با تجربه بالا در ساخت انواع میز ویبره آزمایشگاهی و صنعتی امکان ساخت این تجهیزات را با بالاترین تکنولوژی روز دارا می باشد .

مهمترین کاربرد میز ویبره در صنایع
· عمل تراکم و فشرده سازی Compaction

· سریع و اقتصادی پر کردن و تخلیه ظروف با کالاهای فله

· هواگیری مصالح یا مواد ترکیبی

· مرتب سازی و توزیع مواد یا سرند آن ها

سایر مشخصات :

موتور ویبره با قدرت نیم ۰٫۵ اسب و سرعت ۳۰۰۰ RPM
پوشش رنگ الکترو استاتیک
پایه های محکم جهت بسه شدن به زمین

فروش و قیمت جک بتن شکن 200 تن
فروش و قیمت جک بتن شکن 200 تن
ثبت سفارش محصولات

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.